Stěhování Třinec

Jste z Třince a aktuálně zvažujete stěhování? Chtěli byste mít jistotu, že stěhování z Třince nebo do něj bude pro vás levné a nic se vám neztratí? Pak jste zde správně! Jsme experti na stěhování jakéhokoliv předmětu. Zaručíme vám přijatelné ceny za stěhování do všech oblastí České republiky, ale není problém zajistit i mezinárodní stěhování po Evropě, které máme v nabídce také.

Máme výběr z několika druhů automobilů, takže není třeba být nejistý, že nebudeme schopni něco převézt. V naší nabídce máme auta s emisní normou Euro 5, a tak vám můžeme nabídnout skvělé ceny za stěhování oproti konkurenci i do větších dálek v Česku nebo Evropě.

Stěhování na zavolání

Zavolejte na telefonní číslo, které je vidět nahoře a my vám uděláme skvělou nabídku přímo pro vás. Stěhování provozujeme už nějaké to léto, tudíž jsme schopni vám předat naše mnohaleté zkušenosti z této oblasti. Naši zaměstnanci jsou zkušení stěhovací experti, kteří jsou ochotni vždy pomoci a poradit vám ohledně správného přemisťování předmětů.

V celkové ceně za stěhovací službu jsou zahrnuty i stěhovací kartony a folie na ochranu nábytku, takže se nemusíte bát, že by se váš majetek jakkoliv poničil. Výhodná je u nás především cena, jelikož u nás neplatíte více za práci přes svátky a víkendy. U naší společnosti můžete také očekávat mnoho dalších extra služeb.

Pokud například potřebujete vystěhovat byt po zemřelých předcích a nechcete řešit co dělat s přebytečným nábytkem a spotřebiči, pak nabízíme službu likvidace starého nábytku. Díky nám máte jistotu, že je vše zlikvidováno dle předpisů a můžete váš čas využít i na jiné důležité záležitosti.

Proč si vybrat právě nás?

  • Oproti konkurenčním společnostem jsme levní
  • Vždy se snažíme přestěhovat vás co nejrychleji
  • Náš zákazník je náš pán
  • Pravidelně servisujeme dodávky na stěhování