Stěhování těžkých břemen

Naše firma nepoužívá slovo RAMBO v názvu jen tak pro nic za nic. Pro nás není těžké břemeno jako u ostatních stěhovacích firem již od 100kg/kus, ale u nás se za těžké břemeno považuje věc o váze 200kg a více. Zkrátka firma stěhováníRAMBO je tou správnou volbou při stěhování těžkých břemen. Bez techniky jsme schopni přestěhovat břemeno až do váhy 1 tuny. Technika se všude nedostane! Naší specializací je stěhování pián, pianin, klavírů, koncertních křídel, trezorů, akvárii, terárii, zmrzlinářských strojů, pecí, jacuzzi – whirpool, bazénů a podobně.Při stěhování bytů od této společnosti je s věcmi zacházeno vždy s maximální opatrností a nemusíte se tak bát žádného poškození Vašeho majetku.

Neváhejte a zařiďte si stěhování bytů s úsměvem na tváři i Vy, společnost StehovaniRambo.cz a její specialisté jsou tu pro Vás kdykoli!
Hledáte firmu, která přestěhuje Vaše piáno, trezor, nebo jiný těžký náklad? Již dále nehledejte! Jsme jedničky na stěhování těžkých břemen v Ostravě a okolí.

Velkou výhodou stěhování bytů s touto společností je také to, že si neúčtují naprosto žádné příplatky za práci o víkendu či ve svátek, ani příplatky za patra.