Stěhování Nový Jičín

Sháníte stěhování v lokalitě Nový Jičín? Nevíte přes jakou společnost si zajistit stěhování v Novém Jičíně a okolí? Pak jsme tady pro vás! Jsme specialisté na stěhování všech předmětů a není pro nás problém přestěhovat jakýkoliv nábytek, stroj nebo těžké břemena jako jsou piana nebo trezory.

Nabízíme bezkonkurenční ceny za stěhování rodinných domů v rámci celé České republiky, ale i v rámci celé Evropy. V naší nabídce máme velký výběr různých druhů automobilů na stěhování, takže se nemusíte bát, že bychom měli problém s přestěhováním některého z vašich kousků.

Stěhování bez komplikací

Zvedněte telefon a zavolejte na číslo uvedené výše nebo nám napište přes poptávkový formulář jaké jsou vaše požadavky a my vám vytvoříme cenovou nabídku na míru. Ve stěhování podnikáme už léta, takže jsme za tu dobu nasbírali mnoho cenných zkušeností. Naši stěhováci jsou zkušenými profesionály v oboru.

Jestliže se necháte přestěhovat naší společností, tak budete mít zdarma všechny ochranné folie na nábytek a kartony. V naší extra nabídce je také zapůjčení stěhovacích boxů, přepravek a šatních boxů, které vám dovezeme předem až do domů a vy vše v klidu sbalíte před samotným stěhováním. Není třeba tak jezdit po obchodech a nakupovat obaly na stěhování, jelikož vám je dovezeme.

Zajistíme také montáž nábytku

Právě se stěhujete do nového domu a pořizujete nový nábytek? Pak možná oceníte také službu montáž nábytku. Díky této službě ušetříte čas a ještě se nebudete muset trápit se šroubovákem, vrtačkou a plánky na sestavení skříně.

Mezi naše výhody oproti konkurenčním firmám patří cena, protože si neúčtujeme žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra. Stěhování bytu a všech záležitostí okolo nemusí být stresovou záležitostí, pokud víte na koho se obrátit. Takže určitě neváhejte a oslovte nás.