Stěhování Karviná

Potřebujete zajistit stěhování v Karviné? Nevíte na koho se obrátit při stěhování v Karviné a okolí? Pak jste zde správně! Jsme experti na stěhování všeho druhu a poradíme si s jakýmkoliv nábytkem i těžkým břemenem. Nabízíme bezkonkurenční ceny za stěhování v celé České republice, ale také jsme schopni zajistit mezinárodní stěhování po Evropských zemích.

U nás máme k dispozici více druhů stěhovacích vozů, tudíž není třeba se bát, že bychom vám něco nebyli schopni přestěhovat. Vozový park je vybaven auty s emisní normou Euro 5 a díky tomu můžeme nabídnout bezkonkurenční cenovou nabídku i pro delší trasy. Rovnou nám můžete zavolat či napsat přes poptávkový formulář jaké jsou vaše požadavky.

Stěhování bez stresu

Stěhování je náš obor a jsme na trhu už nějaký ten pátek, takže vám nabízíme naše bohaté zkušenosti z této oblasti. Naši pracovníci jsou zkušení stěhováci, jež rádi se vším poradí a podají vám pomocnou ruku, když je potřeba.

V ceně jsou i stěhovací kartony a ochranné folie. Pokud byste si chtěli zajistit kompletní stěhování bez zajišťování balícího materiálu, pak jsme schopni vám nabídnout také balící servis. V tom

nabízíme různé druhy obalových materiálů a půjčíme vám před zahájením stěhování také stěhovací boxy, přepravky či šatní boxy. Nemusíte tak nikam jezdit a hledat vhodné obaly, protože vše doručíme přímo k vám domů.

  • Stěhujeme v celém Moravskoslezském kraji, nejen v Ostravě.

Ve stěhovacích autech je připraveno polstrování, kurty, pavouci, pěnovky a deky, které zajistí pohodlí pro váš nábytek i spotřebiče. Mezi naše velké výhody oproti konkurenci patří cena, protože si neúčtujeme žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra. Pokud se obrátíte na naší společnost, tak proběhne vaše stěhování bez zbytečného stresování. Tak už moc neváhejte ať na vás máme ještě čas a pošlete nám poptávku, protože my víme jak rychle přestěhovat vše nutné.