Stěhování Havířov

Jste z Havířova a řešíte stěhování? Chcete mít jistotu, že stěhování z Havířova nebo do Havířova bude levné a zároveň bez komplikací? Pak jste zde správně! Nabízíme bezkonkurenční ceny za stěhování v rámci celé České republiky, ale zároveň jsme schopni zajistit i mezinárodní stěhování v rámci celé Evropy.

U nás ve vozovém parku máme k dispozici mnoho rozmanitých automobilů, takže se nestrachujte, že by se k nám něco nevešlo dovnitř. V našem zázemí máme automobily s emisní normou Euro 5, takže vám zaručíme lepší ceny než naše konkurence i za přesun do ciziny.

Stěhování na míru

Jednoduše zavolejte nebo napište přes formulář co si přesně přejete a my vám uděláme cenovou nabídku přesně na míru. Stěhování je náš obor a jsme na trhu už nějaký ten pátek, takže vám nabízíme naše bohaté zkušenosti. Naši pracovníci jsou zkušení stěhováci z Ostravy, kteří vám se vším poradí a pomohou.

Je samozřejmostí, že stěhovací kartony a folie pro ochranu předmětů jsou vždy zahrnuty v cenové nabídce automaticky, takže se o svůj nábytek nemusíte bát. Další výhodou je cena, protože si neúčtujeme nikdy nic navíc při práci o svátcích a víkendech. Zároveň naše společnost nabízí mnoho dalších služeb navíc, takže dědění starého bytu plného věcí nemusí být v žádném případě noční můrou.

Likvidaci starého nábytku zajistíme my

Pokud například potřebujete vystěhovat byt po babičce a nechcete se zabývat tím kam dát starý nábytek a spotřebiče, pak nabízíme také likvidaci starého nábytku. Díky této služby budete mít jistotu, že je vše ekologicky zlikvidováno a hlavně si ušetříte spoustu drahocenného času na jiné aktivity.

Stěhování bytu nemusí být stresovou záležitostí. Takže určitě neváhejte a oslovte nás s poptávkou, protože my víme jak se efektivně, rychle a bez komplikací přestěhovat z jednoho místa na druhé.