Stěhování Frýdek-Místek

Jste z Frýdku-Místku a okolí a potřebujete se stěhovat? Chcete být jistí, že stěhování z nebo do Frýdku-Místku bude levné a nekomplikované? Pak vítejte na našich stránkách! Jsme specialisté na stěhování všeho druhu.

Nabízíme bezkonkurenční ceny za stěhování v rámci celé České republiky, ale zároveň jsme schopni zajistit i mezinárodní stěhování v rámci celé Evropy. V našem vozovém parku máme rozmanitý výběr různých stěhovacích aut, které jsou schopny pojmout vlastně cokoliv vás napadne.

Stěhování na klíč

Pokud si chcete stěhování v rámci Frýdku-Místku zajistit sami, pak nabízíme také službu půjčovna dodávek. Auto i u nás vyzvednete a můžete si převážet co vás napadne. Stačí rovnou zavolat na výše uvedené číslo nebo napsat přes poptávkový formulář jaké jsou vaše požadavky a my vám vytvoříme cenovou nabídku na míru.

Pokud však nemáte řidiče a sami řidičem nejste, pak je možné si zapůjčit i auto s řidičem, který vám bude k dispozici po celou dobu. Tuto službu naleznete pod názvem autodoprava. Stěhování je odvětví ve kterém se pohybujeme už dlouho. Naši pracovníci jsou léty prověření stěhováci, kteří vám velmi rádi poradí a jsou nápomocni. Ochranné stěhovací kartony a folie na nábytek jsou u nás při stěhování vždy v ceně.

TIP: Stěhujete se z Frýdku do Ostravy? Kontaktujte nás na www.stehovanirambo.cz

Naše společnost nabízí mnoho dalších služeb navíc, jako je například likvidace starého nábytku nebo montáž nového nábytku, ale i balící servis. Stěhování bytu nebo domu tedy nemusí být stresovou záležitostí, pokud víte na koho se obrátit. Takže určitě neváhejte a oslovte nás s poptávkou.

Proč stěhovat právě s námi?

  • neúčtujeme si nic navíc za svátky, víkendy nebo patra
  • nabízíme nízké ceny za stěhování i do velkých dálek
  • naše společnost nabízí mnoho dalších služeb navíc
  • máme mnohaleté zkušenosti a zkušené pracovníky
  • stěhujeme i těžká břemena