Stěhování Český Těšín

Potřebovali byste zajistit stěhování v lokalitě Český Těšín? Nevíte na koho se obrátit při stěhování v Českém Těšíně a okolí? Pak jste na správném místě! Jsme experti na stěhování všeho druhu a poradíme si s jakýmkoliv nábytkem, spotřebiči i těžkým břemenem jako je klavír nebo trezor.

Nabízíme bezkonkurenční ceny za stěhování rodinných domů v rámci celé České republiky, ale i v rámci celé Evropy. V naší nabídce máme velký výběr různých druhů automobilů, takže se nemusíte bát, že bychom měli problém s přestěhováním některého z vašich kousků.

Stěhování na zavolání

Zvedněte telefon a zavolejte nebo nám vyplňte poptávkový formulář co byste si přesně přáli a my vám vytvoříme cenovou nabídku přesně pro vás. V oboru stěhování působíme už několik let, takže jsme za tu dobu nasbírali mnoho cenných zkušeností. Zaměstnanci naší stěhovací společnosti jsou zkušenými profesionály v oboru.

Pokud si od nás objednáte službu stěhování, pak máme v ceně započítané také stěhovací kartony a ochranné folie. Nabízíme taktéž možnost zapůjčení stěhovacích boxů, přepravek či šatních boxů, které vám dodáme dostatečně včas před stěhováním. Nemusíte chodit po obchodech a shánět vhodné obalové materiály, protože všechno přivezeme.

Pokud jste se nastěhovali do nového bydlení, pak možná oceníte také službu montáž nábytku. Díky této službě ušetříte mnoho drahocenného času a ještě se nebudete muset trápit se šroubovákem, vrtačkou a plánky na sestavení skříně. Mezi naše výhody oproti konkurenci patří cena. Tak už nečekejte a oslovte nás se svými požadavky.

Proč se nechat stěhovat naší firmou?

  • Neplatíte víc přes svátky, víkendy nebo za extra patra
  • Zajistíme nízkou cenu za stěhování in do vzdálenějších míst
  • Naše společnost má extra služby navíc
  • Nabízíme desetiletou zkušenost v oboru
  • Převezeme vám také těžká břemena