Logo společnosti
telefon dispečink 603 98 10 98
Rambo

Naše svaly jsou Vám k mání!

tyto varianty služeb jste si nejvíce oblíbili

Stěhování Úvaly

Chystáte se stěhovat byt nebo firmu v Úvalech? Pak jste tu správně, protože levněji a přitom vysoce profesionálně už to nejde. Garantujeme vám stoprocentní servis, rychlost a spolehlivost a zároveň nízké ceny, Podívejte se na náš ceník a objednejte si přesně ty stěhovací služby, které skutečně potřebujete. Nemá smysl, abyste platili drahé stěhovací servisy, u nichž půlku ceny tvoří platba za jméno, když vám můžeme pomoci vy.

Cesky_Tesin Cesky_Tesin 2

Byt, firma nebo jen pár kousků nábytku? Zvládneme všechno

Ozvěte se, pokud sháníte stěhování Úvaly, stěhujeme na krátké i dlouhé vzdálenosti a zajišťujeme i mezinárodní stěhování a stěhování těžkých břemen, stačí se domluvit. Máte dotaz? Spojte se s námi, všechno vám vysvětlíme, spočítáme a nabídneme volné termíny. Stěhování bytů, rodinných domů i firem včetně demontáže a montáže nábytku. Nabízíme rovněž likvidaci pozůstalostí, prodej a půjčení obalů na stěhování a autodopravu.

Stěhování Úvaly přesně podle vašich představ

Proč si vybrat zrovna firmu StěhováníRambo.cz? Protože levněji už to nejde. My přitom zároveň nabízíme několik výhod:

-         profesionální tým

-         žádné víkendové příplatky

-         garance nejnižší ceny

-         odvoz odpadu po stěhování do sběrného dvora

Rozhodnuto? Objednejte si stěhování Úvaly

Jakmile bude jasné, že se budete stěhovat, není třeba váhat. Hned nám zavolejte nebo napište, najdeme pro vás nejvhodnější termín. Nebo tu pro vás je nezávazná poptávka – napište, kdy, co a kam potřebujete přestěhovat a my vám napíšeme, kolik to bude stát. Nemusíte se bát, je nám jasné, že lidé, kteří se stěhují, mají hodně výdajů. Vyjdeme vám našimi cenami hodně vstříc. Můžete se spolehnout na to, že vše klapne bez jediného problému.copyright © stehovaniRambo.cz 2016
TOPlist